MG5920/15 | Philips ALL-IN-ONE 5000
Artikelnummer: 329406
MG5920/15 | Philips ALL-IN-ONE 5000 zwart
Productomschrijving
Bereken mijn prijs
Meerdere posities? Vermeld op volgende pagina!
Advies nodig? Bekijk voorbeelden!
Druktechniek informatie
Hoe kies ik het aantal drukkleuren?
Meerdere posities
Meer informatie
Prijsinformatie
AfnamePrijs
Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen.
Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW.
Afname1 Kleur2 Kleuren3 Kleuren4 Kleuren
Opdrukmogelijkheden
Optie 1linkerzijde10x35mm
Optie 2rechterzijde10x35mm
Optie 3voorzijde12x65mm
Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef.
Specificaties
Artikelnummer329407
BedrukbaarJa
Kleur Zwart
Product hoogte165
Product lengte35
Product gewicht400
Product breedte38
Land van herkomstCN
MateriaalMetal
CategorieVerzorgingsartikelen
Besteleenheid1
Verpakking hoogte175
Verpakking lengte290
Aantal in een doos2
Verpakking gewicht1.929
Verpakking breedte235
Kleuren
Zwart
Druktechnieken
Onbedrukt
Tampondruk
Bestelproces
  1. Bestelling plaatsen of offerte aanvragen
  2. Aanleveren van jouw ontwerp
  3. Controleer het digitaal voorbeeld
  4. Productie & levering
Levering
Hier lees je wanneer je bestelling wordt geleverd en hoe je de verzending kunt volgen.
Leverdatum
Track & Trace
Alternatieve producten:
Kurt Make-Up Kwastenset Wit
Kurt Make-Up Kwastenset
  • Drukmethoden: Digitale transfer en Individuele namen Digitale transfer
  • Bedrukbaar in Full color
  • Drukafmeting: 90 x 130 mm
  • Bedrukken vanaf 50 stuks
Al vanaf
Levering vanaf
01 juni
HX3673/13 | Philips Tooth Brush wit
HX3673/13 | Philips Tooth Brush
  • Elektronische tandenborstel
  • Opdruk op aanvraag
  • Bedrukken vanaf 10 stuks
Al vanaf
Levering vanaf
28 mei
Tandenfloss groen
Tandenfloss goedkoop
  • Drukmethoden: Tampondruk en Digitale print
  • Bedrukbaar in Full color
  • Leverbaar in 4 kleuren
  • Bedrukken vanaf 100 stuks
08 juni
Tandenfloss met spiegel
Tandenfloss met spiegel
  • Drukmethode: Tampondruk
  • Bedrukking in maximaal 4 kleuren
  • Drukafmeting: 55 x 15 mm
  • Bedrukken vanaf 100 stuks
08 juni
Gebitbeugel doosje rood
Gebitbeugel doosje
  • Drukmethode: Zeefdruk
  • Drukafmeting: 60 x 18 mm
  • Leverbaar in 3 kleuren
Compact naaisetje Compact beige
Compact naaisetje Compact
  • Opdrukbaar in 3 methoden
  • Drukafmeting: 40 x 50 mm