Wegwerpaanstekers bedrukken doe je nergens anders voordeliger dan bij Lavista en deze artikelen zijn al jarenlang razend populair als promotiemiddel of bijvoorbeeld als relatiegeschenk. Het hebben van een vuurtje komt namelijk altijd wel van pas, maar daarnaast zijn deze artikelen in de aanschaf ook bijzonder voordelig. Tegen een relatief lage prijs wordt het dan ook mogelijk om grote groep mensen in contact te laten komen met je organisatie. Ontdek direct de beschikbare varianten binnen ons assortiment of lees eerst even verder voor meer informatie.
Bij Lavista kunnen we jouw wegwerpaanstekers bedrukken met een tekst, logo of andere opdruk naar wens. Denk bijvoorbeeld aan een sterke slogan, zodat meer mensen je bedrijf zullen onthouden. Natuurlijk is het mogelijk om allerlei verschillende promotieartikelen of relatiegeschenken te bedrukken, maar toch kiezen veel mensen voor wegwerpaanstekers. Naast de lage aanschafprijs is er namelijk een ander belangrijk voordeel verbonden aan deze artikelen. Aanstekers wisselen over het algemeen namelijk relatief vaak van eigenaar. Dit zorgt ervoor dat jouw bedrukking dan ook bij bijzonder veel mensen in beeld zal komen. Hierdoor wordt het mogelijk om door middel van wegwerpaanstekers bedrukken de naamsbekendheid van jouw organisatie aanzienlijk te vergroten.
Wegwerpaanstekers zijn binnen de webwinkel van Lavista verkrijgbaar in allerlei verschillende kleuren. Het is dan ook een slim idee om wegwerpaanstekers te bedrukken in de kleur die perfect aansluit op de huisstijl van je organisatie. Hierdoor zorg je namelijk voor extra herkenbaarheid en dit is natuurlijk precies wat je wilt wanneer je deze artikelen gebruikt als promotiemiddel. In ons assortiment vind je aanstekers in allerlei kleuren en kies dan ook de variant die het beste bij je organisatie past.
Vaak leeft er bij organisaties het idee dat het promoten van de organisatie een dure aangelegenheid is. Natuurlijk kan je het zo gek maken als je zelf wilt, maar bij wegwerpaanstekers bedrukken gaat dit beeld absoluut niet op. Wij kunnen deze artikelen namelijk al bedrukken vanaf minder dan dertig eurocent per stuk. Hierdoor wordt het mogelijk om voor een relatief laag bedrag een grote groep mensen kennis te maken met je bedrijf. Deze artikelen zijn dan ook ideaal om uit te delen tijdens evenementen of andere speciale gelegenheden.
Het liefst wil je natuurlijk wegwerpaanstekers bedrukken die jouw bedrijf zo goed als mogelijk weergeven. Het is dan ook altijd een slim idee om de huisstijl van je organisatie in het ontwerp terug te laten komen en onze eigen unieke ontwerpmodule is hier ideaal voor. Binnen een handomdraai maak je namelijk een passend design. Upload een foto, afbeelding of ander bestand naar wens en voeg hier eventueel tekst in uiteenlopende lettertypes aan toe. Vervolgens reken je af en vanaf dat moment gaan wij aan de slag met het maken van een proefdruk. Door middel van deze proefdruk, die wij je uiteraard toesturen, wordt het mogelijk om te controleren of alles naar wens is. Wanneer dit het geval is gaan wij verder met jouw wegwerpaanstekers bedrukken in de bestelde hoeveelheid.
Op het moment dat je vragen hebt is het mogelijk om contact op te nemen met de klantenservice van Lavista. Het is mogelijk om tijdens kantooruren telefonisch contact met ons op te nemen door te bellen naar 0344-745109. Hiernaast kan je er ook voor kiezen om per mail contact met ons op te nemen en in dit geval maak je gebruik van het volgende e-mailadres: verkoop@lavista.nl. Wij kunnen in ieder geval niet wachten om al je vragen over wegwerpaanstekers bedrukken te beantwoorden, zodat je in staat bent om een weloverwogen beslissing te maken.